בלוג גרילה

ידע זה כוח, רבים לא מבינים את המשמעות של המשפט הזה אבל ככל שתדעו יותר כך יהיה לכם יותר כוח. ועל מנת שתוכלו ללמוד ולצבור ידע חדש פתחנו את בלוג גרילה ובו נציג מדריכים ומאמרים חשובים בעולם הדיגיטלי שיעזרו לכם ללמוד כיצד לקדם את עצמכם והעסק שלכם בצורה טובה יותר בעולם הדיגיטלי.

קידום אתר בגוגל - הסוד להצלחה

קידום אתר בגוגל – הסוד להצלחה

נכון להיום כולם כבר יודעים זאת, קידום אתרים הוא אחד התחומים החשובים ביותר בעולם הדיגיטל. אתר שלא מתקדם בגוגל ומגיע למקומות הראשונים זה אתר שלא יקבל תנועה. אתר שלא יקבל תנועה לא יקבל לקוחות, ועסק שלא יקבל לקוחות הוא עסק שיקרוס ויפשוט את הרגל. המסקנה

כלים חשובים למיתוג מקצועי

כלים חשובים למיתוג מקצועי לעסק

למי שלא הצליח לפצח את התעלומה של מה זה מיתוג חשוב להבין שמיתוג זה התהליך שבו יוצרים את השפה והמסרים לעסק. איך יוצרים את השפה ובאילו כלים? כנסו ותגלו!

גדלי מודעות לפייסבוק

גדלי מודעות בפייסבוק

כשיש כל כך הרבה גדלי מודעות שונים לפייסבוק איך אפשר לבחור את הגודל הנכון? במאמר הבא נציג בפניכם את כל גדלי המודעות של פייסבוק לצד דוגמאות לעיצובים.

מה זה לוגו?

מה זה לוגו?

מה זה לוגו? רק הדבר הכי חשוב שיש לעסק שלכם! רוצים להבין בצורה טובה יותר מה זה לוגו? כמה עולה לוגו? ואיך תוכלו ליצור לוגו איכותי? כל זה ועוד הרבה מידע חשוב בעמוד הבא.

גדלי באנרים מומלצים לגוגל

גדלי באנרים מומלצים לגוגל

רוצים ליצור קמפיין באנרים בגוגל ולא יודעים איך לבחור את גדלי הבאנרים שיביאו תוצאות? במאמר הבא נציג לכם 10 גדלי הבאנרים לגוגל שמספקים את התוצאות הטובות ביותר.

מה זה מיתוג עסקי

מה זה מיתוג עסקי

במאמר של היום ננסה להבין מה זה מיתוג. נסביר מה כולל המיתוג, איך להגיע מוכן לתהליך, נסביר מה זה חבילות מיתוג ואיך תוכלו להקטין את עלויות המיתוג באופן משמעותי.

טיפים לעיצוב לוגו מקצועי לעסק

טיפים לעיצוב לוגו מקצועי לעסק

לוגו, לוגו , לוגו אם אתם עדיין לא יודעים מה זה אז תגידו שלום. לוגו זה האלמנט הגרפי החושב ביותר עבור העסק שלכם ובמאמר הבא תקבלו טיפים חשובים לעיצוב לוגו מקצועי.

סוגי מודעות לפייסבוק

סוגי מודעות בפייסבוק

לפייסבוק ולאינסטגרם יש כמה סוגי מודעות שונים ולעיתים קשה לדעת באיזה סוג מודעה כדאי לבחור. במאמר הבא נציג את כל סוגי המודעות לפייסבוק לצד המלצה באיזה סוג מודעה לבחור.

סוגי באנרים לגוגל

סוגי באנרים לגוגל

רוצים לפרסם את העסק בגוגל ולא יודעים באיזה סוג באנרים לבחור? במאמר הבא נדבר על באנרים סטטיים, באנרים עם אנימציה, באנרים בפורמט HTML5 ועל באנרים בפורמט פלאש.

1 2