בלוג גרילה

ידע זה כוח, רבים לא מבינים את המשמעות של המשפט הזה אבל ככל שתדעו יותר כך יהיה לכם יותר כוח. ועל מנת שתוכלו ללמוד ולצבור ידע חדש פתחנו את בלוג גרילה ובו נציג מדריכים ומאמרים חשובים בעולם הדיגיטלי שיעזרו לכם ללמוד כיצד לקדם את עצמכם והעסק שלכם בצורה טובה יותר בעולם הדיגיטלי.

כמה עולה עיצוב לוגו לעסק

כמה עולה עיצוב לוגו לעסק קטן?

לוגו הוא אחד הכלים החשובים ביותר להצלחה של העסק. במאמר הבא תוכלו ללמוד מה זה לוגו, מה המטרות שלו ולמה המחיר של לוגו יכול לנוע מכמה מאות שקלים לעשרות אלפים.

טיפים ליצירת מודעה לפייסבוק

טיפים ליצירת מודעה מקצועית לפייסבוק

עיצוב מודעה לפייסבוק יכול להיות המקפצה העסקית שלכם. בעזרת תוכן מעניין ועיצוב מושך תוכלו לקדם את העסק בפייסבוק, להגיע לקהל יעד חדש ולהשיג ביצועים ברמה גבוהה.

איך למצוא בונה אתרים מקצועי

איך למצוא בונה אתרים מקצועי

בליווי של בונה אתרים מקצועי תוכלו לבנות אתר איכותי ומושך שיבליט את העסק ויבדל אותו מול המתחרים. איך אפשר למצוא בונה אתרים מקצועי? שאלה טובה, כנסו ותגלו.

מה זה באנר

מה זה באנר? ולמה הוא חשוב?

מעוניינים ביותר חשיפה לעסק? בעזרת באנר שיווקי תוכלו ליצור חשיפה באתרים מוכרים ולהגיע לקהלים חדשים. למדו למה עיצוב באנרים יכול להיות דבר מאוד יעיל לעסק שלכם.

טיפים חשובים למיתוג העסק

טיפים חשובים למיתוג העסק

בואו לגלות כיצד מיתוג לעסק יכול למנף את העסק שלכם בעזרת שפה גרפית, אסטרטגיה מגובשת, אפיון העסק ופילוח קהל היעד עם טיפים חשובים למיתוג נכון והבנת מטרות העסק.

החשיבות של התאמת אתר למובייל

החשיבות של התאמת אתר למובייל

בשנים האחרונות החשיבות של תצוגת האתר במובייל גדלה באופן משמעותי ואתר שלא מותאם למובייל יגרום לכם להפסדים רבים. במאמר הבא נדבר על החשיבות של התאמת האתר למובייל.

סוגי אתרים – ואיזה אתר יתאים לכם?

סוגי אתרים – ואיזה אתר יתאים לכם?

בין אם זה אתר תדמיתי, חנות וירטואלית, או פורטל קיימים סוגים שונים של אתרים. רוצים לדעת מה סוגי האתרים ומה המשמעות של כל סוג? במאמר הבא ונלמד אתכם כל מה שצריך לדעת.

מה זה אתר תדמיתי

מה זה אתר תדמיתי?

מרבית האתרים הבנויים ברחבי הרשת הם אתרי תדמית שהמטרה שלהם היא להציג את מה שיש לעסק להציע. אם אתם עדיין לא בטוחים מה זה אתר תדמיתי כנסו למאמר הבא ונלמד אתכם.