בניית אתר תדמיתי » איך לבחור אחסון אתרים איכותי?

איך לבחור אחסון אתרים איכותי?

יש כל כך הרבה חברות לאחסון אתרים וכאשר יש כל כך הרבה היצע איך אפשר לעשות את הבחירה הנכונה?

יש אחסון אתרים שיתופי, אבל גם אחסון VPS ואחסון בענן, צריך לבחור אחסון עם תמיכה ברמה טובה, צריך לדעת מהם משאבי האחסון, והאם לבחור באחסון זול או אחסון אתרים יקר?

במאמר הזה נדבר על כל הנושאים החשובים שצריך להכיר ברגע שאנחנו בוחרים אחסון אתרים ונבין מהם ההשפעות השליליות של בחירת אחסון אתרים ברמה נמוכה.

איך לבחור אחסון אתרים איכותי?

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

סוגי אחסונים – אחסון שיתופי ו-VPS

חשוב להכיר את הסוגים השונים של חברות אחסון האתרים ולמה יש הבדל כל כך משמעותי במחיר בין סוגי האחסונים השונים.

במרבית המקרים לבונה האתרים הממוצע או לבעל עסק שבנה לעצמו אתר יש שתי אפשרויות פופולריות. האפשרות הראשונה היא אחסון אתרים שיתופי והאפשרות השנייה היא VPS (שרת וירטואלי).

אחסון אתרים שיתופי הוא אחסון שבו לוקחים מספר גדול של לקוחות ומאחסנים אותם על שרת אחד. את ההקצאה של המשאבים מחלקים בין המשתמשים השונים וזה גורם לכך שיש הרבה הגבלות בכמות המשאבים שלנו ובסוגי האתרים שאנחנו יכולים לאחסן.

זאת אומרת שיהיה קשה לאחסן על אחסון שיתופי אתרים שמקבלים כמות כניסות גדולה ובמידה ומדובר על אתרים כבדים עם הרבה כניסות נצטרך להשתמש ב-VPS במקום.

אחסון VPS הוא סוג נוסף של אחסון שיתופי רק שכאן אנחנו מקבלים יותר משאבים ויש לנו יותר שליטה על ההגדרות של האחסון. בשונה מאחסון שיתופי כאן כמות המשתמשים על כל שרת היא קטנה יותר וחלוקת המשאבים היא יותר נדיבה.

בשונה גם מאחסון שיתופי ששם אתרים אחרים של משתמשים אחרים עשויים להשפיע על הביצועים של האתר שלך כאן ב-VPS ההשפעה של אתרים אחרים על האתר שלך היא קטנה יותר (למרות שגם זה הוא סוג של אחסון שיתופי).

איך לבחור אחסון אתרים איכותי וזול?

כשזה מגיע לדרישות עלות וניהול, אחסון שיתופי הוא האפשרות המשתלמת יותר, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית למתחילים או לבעלי אתרים קטנים עם תקציב מוגבל.

עם אחסון משותף ניתן לשלם תשלום חודשי נמוך תוך כדי הנאה מתכונות בסיסיות שיספיקו למרבית בעלי האתרים ולבוני אתרים. חשוב לציין שבחלק המקרים העלות של האחסון תעלה לאחר תקופת ההתקשרות וזה משהו שצריך לשים אליו לב.

לדוגמה לאחר שימוש באחסון למשך שנה המחיר יכול לזנק פי-3-4 מהמחיר ששילמתם בעת רכישת האחסון בפעם הראשונה.

במידה והאתר יתחיל לקבל כמות גדולה של כניסות והאחסון השיתופי לא יהיה מספיק חזק כדי להריץ את האתר יהיה צורך לרכוש אחסון VPS ושם יהיה יותר קל לאחסן אתרים מורכבים יותר שמצריכים כמות גדולה של משאבים.

חשוב לציין שהמחיר של אחסון אתרים VPS עשוי להיות גדול יותר באופן משמעותי מהמחיר של אחסון שיתופי.

תמיכה ברמה גבוהה

נקודה נוספת שחשוב לציין במידה ואנחנו בוחרים אחסון אתרים איכותי היא לבחור אחסון עם תמיכה ברמה גבוהה. וכאן חשוב להשקיע קצת יותר בבחירת אחסון אתרים איכותי ולשלם יותר על מנת לקבל תמיכה שתדע לפתור בעיות ללא מאמץ.

ההבדל בין אחסון אתרים עם תמיכה איכותית לאחסון אתרים עם תמיכה ברמה נמוכה יעשה הבדל מאוד גדול ברגע שתהיה בעיה עם האתר (ותהיה בעיה עם האתר).

ולכן חשוב לוודא שיהיו ביקורות טובות על האחסון וחשוב לוודא שלאחסון תהיה תמיכה ברמה מספיק טובה כדי לספק מענה איכותי במידה ותהיה בעיה.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

איך למצוא בונה אתרים מקצועי

בליווי של בונה אתרים מקצועי תוכלו לבנות אתר איכותי ומושך שיבליט את העסק ויבדל אותו מול המתחרים. איך אפשר למצוא בונה אתרים מקצועי? שאלה טובה, כנסו ותגלו.

סוגי אתרים - ואיזה אתר יתאים לכם?

בין אם זה אתר תדמיתי, חנות וירטואלית, או פורטל קיימים סוגים שונים של אתרים. רוצים לדעת מה סוגי האתרים, מה המשמעות שלהם ואיזה סוג אתר יעבוד עבורכם? כנסו למאמר הבא.

מה זה מיתוג עסקי

במאמר של היום ננסה להבין מה זה מיתוג. נסביר מה כולל המיתוג, איך להגיע מוכן לתהליך, נסביר מה זה חבילות מיתוג ואיך תוכלו להקטין את עלויות המיתוג באופן משמעותי.

כיצד מעלים אתר וורדפרס לאוויר

וורדפרס הפכה למערכת פופולרית במיוחד לבניית אתרים. במאמר הזה נלמד איך מעלים אתר וורדפרס לאוויר ממש בקלות ומהם כל השלבים שיש בתהליך של העלאת אתר.

כלי נגישות