בניית אתר תדמיתי » אלמנטור פרו (PRO) מחיר מעודכן + תנאי שימוש

אלמנטור פרו (PRO) מחיר מעודכן + תנאי שימוש

בשנים האחרונות אלמנטור הפך להיות אחד התוספים המובילים לבניית אתרים בוורדפרס. מדובר על תוסף פשוט ואינטואטיבי שמאפשר לבנות אתרים מורכבים במהירות ללא צורך בקוד בשימוש בקוד בכלל.

ביחד עם כל היתרונות של אלמנטור יש גם חסרונות שצריך להכיר ושינויים שהם הוסיפו לאחרונה לחלק מהחבילות של התוסף שיגרמו לקצת בעיות לבעלי עסקים שרוצים בסה"כ לבנות אתר בודד.

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

מה זה אלמנטור?

אלמנטור הוא תוסף Drag And Drop ייעודי לוורדפרס. התוסף מאפשר לנו לבנות אתרים בצורה הרבה יותר קלה מאשר התוסף ברירת המחדל שמגיע ביחד עם וורדפרס ונקרא גוטנברג.

לאלמנטור יש גרסה בחינם שניתן להוריד מספריית התוספים של וורדפרס קישור הבא:

https://wordpress.org/plugins/elementor/

בנוסף יש להם גם גרסה בתשלום שמאפשרת יותר פיצ'רים שלא קיימים בגרסה החינמית כמו האפשרות להשתמש בפופאפ, טפסי יצירת קשר, סליידרים, אנימציות מתקדמות, בונה התבנית של אלמנטור וכו'…

הגרסה בתשלום היא לפי כמות אתרים ונדבר עליה בהמשך ולמי שרוצה לראות מחירים מעודכנים כנסו לקישור הבא:

https://elementor.com/

ומתחת יש גם סרטון הדרכה קצר מהפודקאסט של בניית אתרים ב-5 דקות שמסביר מה זה אלמנטור ומדבר על יתרונות וחסרונות של התוסף הישראלי שכולנו אוהבים ושונאים בו זמנית.

סרטון הדרכה המסביר מה זה אלמנטור

סרטון הדרכה המסביר מה זה אלמנטור

מחיר אלמנטור פרו ועדכונים חשובים

לפני שאנחנו מדברים על נושא המחיר חשוב לדעת שאם אנחנו משתמשים באלמנטור על מנת לבנות אתרים בוורדפרס יש 2 סוגים של חבילות שאלמנטור מאפשרים לנו לרכוש.

החבילה הראשונה היא חבילה שמאפשרת לרכוש רישיון של אלמנטור של תוסף שאנחנו יכולים להתקין באתר והחבילה השנייה כוללת אחסון באלמנטור וגם את הרישיון לאתר אחד (פחות מומלץ).

בתפריט העליון אנחנו צריכים לראות את האפשרות של מחירים ולבחור את האופציה של התוסף ולא של האחסון כדי לא להפוך ללקוח שבוי של אלמנטור ולשלם הרבה יותר על אחסון בינוני.

בחירת תוסף אלמנטור PRO ולא אחסון

הדבר השני שאנחנו צריכים לקחת בחשבון זה הנושא של המחיר וכמות האתרים שאנחנו נצטרך להתקין עליהם את הרישיון.

ברגע שאנחנו מסתכלים על המחירים של אלמנטור אפשר לראות שהמחיר מתחיל מ-239 ש"ח. המחיר הזה כולל מע"מ ולכן אם אנחנו עוסק מורשה או חברה בע"מ נוכל להוריד את אחוז המע"מ מהמחיר.

כאן אפשר לראות את כל המחירים באופן מעודכן (הם עשויים להשתנות אבל הרעיון נשאר זהה):
https://elementor.com/

בנוסף בתמונה מתחת אפשר לראות שיש כמה חבילות של אתרים יש בכל רישיון שאנחנו רוכשים. בחבילה הכי זולה יש אתר אחד, בחבילה האמצעית יש 3 אתרים, ובחבילה הכי גדולה במחיר של 1,599 ש"ח יש 1,000 אתרים.

מחירון מעודכן של אלמנטור פרו

הרישיון עובד בצורה הבאה, אם יש לנו רישיון לאתר אחד נוכל להתקין אותו רק באתר אחד שאנחנו רוצים לבנות. אם יש לנו 10 אתרים שונים אז נצטרך 10 רישיונות של אלמנטור כדי להתקין אותם ב-10 אתרים.

החלק הנוסף שצריך לקחת בחשבון הוא שאלמנטור ביצעו מהלך מלוכלך לאחרונה והורידו כמות גדולה של משאבים מתוך הרישיון של אתר אחד. הם עשו את זה במטרה לחייב בעלי עסקים קטנים להשתמש באחסון שלהם בכוח.

אבל דווקא בגלל מהלכים מלוכלכים מהסוג הזה עדיף לא להשתמש באחסון שלהם ולבחור אחסון אחר (באחסון אתרים חשוב שתהיה תודעת שירות גבוהה שאין לאלמנטור). בנוסף שימוש באחסון שלהם יהפוך אתכם ללקוח שבוי, כרגע אין תחליף יותר טוב מאלמנטור אז גם אם הם עושים טריקים מלוכלכים התוסף שלהם יהפוך את תהליך הבנייה של האתר למאוד פשוט ולכן הוא מומלץ.

אם אתם עוסקים בתחום של בניית אתרים בוורדפרס ואתם צריכים לבנות רק אתר אחד אז עדיף פשוט לא להשתמש באפשרויות (פופאפ, CSS מותאם, ואפשרויות של חנויות) שאלמנטור הסירו בגרסה של רישיון אחד.

ואם אתם צריכים את התוסף לאתר של חנויות אז עדיף למצוא בונה אתרים שאולי ישאיל לכם רישיון או לרכוש את הרישיון ל-3 אתרים.

התקנת אלמנטור PRO באתר

לאחר רכישת הרישיון יהיה צורך להתקין את אלמנטור באתר. ולמי שאין ניסיון בהתקנת תוספים בוורדפרס אז חשוב לדעת שיש 2 דרכים להתקנת תוספים, ספריית התוספים והתקנה של תוסף מהמחשב.

 במקרה שלנו שבו אנחנו רוכשים רישיון בתשלום לאלמנטור בדרך כלל נצטרך להוריד את התוסף מהאתר של אלמנטור ולהעלות אותו לאתר שלנו באופן ידני. את הגרסה החינמית לעומת זאת נוכל להתקין מתוך ספריית התוספים של אלמנטור ולא באופן ידני.

על ידי לחיצה כאן אפשר לצפות במדריך שיעזור להבין איך לעבוד עם תוספים בוורדפרס וגם להתקין תוספים חיצוניים ובנוסף כאן מתחת יש סרטון הדרכה נוסף שמסביר איך לעבוד עם תוספים בוורדפרס ולבצע התקנה של אלמנטור פרו.

התקנת תוספים בוורדפרס והתקנת אלמנטור פרו

התקנת תוספים בוורדפרס והתקנת אלמנטור פרו

שימוש בתוסף של אלמנטור PRO באתר

לאחר שסיימנו לרכוש את הגרסה של אלמנטור פרו כעת השלב האחרון שצריך לדבר עליו זה איך אפשר להשתמש בתוסף כדי לבנות אתרים בקלות ובמהירות.

אלמנטור הוא תוסף מצוין ששינה לחלוטין את האופן שבו אנחנו בונים אתרים, ובעזרת כמה סרטוני הדרכה פשוטים ועקומת למידה קטנה במיוחד גם אתם תוכלו ללמוד איך לבנות אתרים באלמנטור.

ודרך אגב למי שרוצה ללמוד את אלמנטור באופן יותר מקצועי, יש לי קורס אלמנטור מקיף שנקרא אלמנטור Ninja והוא יכול להתאים בעיקר לבוני שמעוניינים להשחיז את היכולות שלהם וללמוד איך ליצור עיצובים מורכבים ולהשתמש באנימציה. 

יצירה ועריכת עמודים בוורדפרס באמצעות אלמנטור (Elementor)

יצירה ועריכת עמודים בוורדפרס באמצעות אלמנטור (Elementor)

יצירה ועריכה של פוסטים + בלוג באמצעות אלמנטור (Elementor)

יצירה ועריכה של פוסטים + בלוג באמצעות אלמנטור (Elementor)

מדריך בניית אתרים עם אלמנטור קונטיינר (Flexbox Container)

מדריך בניית אתרים עם אלמנטור קונטיינר (Flexbox Container)

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

כלים חשובים למיתוג מקצועי לעסק

למי שלא הצליח לפצח את התעלומה של מה זה מיתוג חשוב להבין שמיתוג זה התהליך שבו יוצרים את השפה והמסרים לעסק. איך יוצרים את השפה ובאילו כלים? כנסו ותגלו!

כיצד מעלים אתר וורדפרס לאוויר

וורדפרס הפכה למערכת פופולרית במיוחד לבניית אתרים. במאמר הזה נלמד איך מעלים אתר וורדפרס לאוויר ממש בקלות ומהם כל השלבים שיש בתהליך של העלאת אתר.

איך לבחור אחסון אתרים איכותי?

במאמר הזה נדבר על סוגי האחסונים וחבילות האחסון השונים ונבין מהם הפרמטרים שצריך לקחת בחשבון בשביל לבחור אחסון אתרים איכותי ששווה את הכסף.

כלי נגישות