עיצוב חתימה למייל

עיצוב חתימה ממותגת למייל

חשבון המייל שלנו הוא פלטפורמה מצוינת לבעלי עסקים שרוצים לחזק את התדמית שנבנתה בתהליך של מיתוג לעסק. חתימה למייל היא תמונה המכילה את לוגו העסק, פרטי העסק ולעיתים גם את הפרטים של העובד (שם ותפקיד) מולו הלקוח מתנהל.

עיצוב חתימה למייל משפר באופן משמעותי את התדמית של העסק ואת הצורה שבה הלקוח יתייחס לעסק. בנוסף לחתימה למייל קיימת גם האפשרות להוסיף עיצוב באנרים למייל שיאפשרו לכם ביחד עם חיזוק המותג באמצעות חתימה גם לפרסם מוצרים ושירותים שיש לעסק להציע.

פרטים נוספים בנוגע לעיצוב חתימה למייל:

  • מחיר חתימה למייל (פורמט תמונה): 500 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • חתימה למייל (פורמט HTML): החל מ-1,000 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • זמן אספקה: 1-7 ימי עסקים

דוגמאות של חתימות למייל

אז ללא יותר מידי דיבורים מיותרים אנחנו מזמינים אתכם לשפוט אותנו על איכות העובדות שעשינו ולא על יכולות דיבור וכתיבה. מתחת תוכלו לראות דוגמאות לחתימות למייל שעיצבנו ללקוחותינו המרוצים בעבר. כעת כל מה שנשאר לכם לעשות זה ליצור קשר ולהצטרף לרשימת לקוחותינו המרוצים שנהנים מחתימה מקצועית למייל.

למה לבחור בנו לעיצוב חתימה ממותגת למייל?

קיימות כל כך הרבה חברות שעוסקות בתחום של עיצוב גרפי ובניית אתרים ואתם בטח שואלים את עצמכם איך אפשר לבחור בין כל האפשרויות השונות? כאשר בוחרים חברה לבניית אתרים או עיצוב גרפי אחד מהדברים שיש לקחת בחשבון זה הניסיון, ועם ניסיון של למעלה מעשור אנחנו יכולים לעשות כמעט הכל. המחירים שלנו הוגנים ביחס לתמורה והניסיון שאנחנו מביאים לשולחן ואצלנו גם הלקוחות הקטנים וגם הלקוחות הגדולים זוכים לאותו יחס אישי ואכפתיות כי בסוף ההצלחה שלכם זאת גם ההצלחה שלנו.

ניסיון של למעלה מעשור

עם ניסיון של למעלה מ-14 שנה בתחום של עיצוב גרפי ובניית אתרים אין ספק שנוכל להציע לעסק שלכם את כל הפתרונות הטובים ביותר וברמה הגבוהה ביותר שתוכלו למצוא.

פוגעים בול במטרה

בשביל להגיע לתוצאות יש צורך להכיר את קהל היעד שאליו אתם מכוונים. עם הניסיון הרב שצברנו יש לנו את היכולת לפגוע בול למטרה ולספק תוצאות כמעט בכל פרויקט שאנחנו עושים.

מחירים הוגנים

אם אתם מחפשים מחירים נמוכים אז סביר להניח שאנחנו לא הכתובת. אבל אם תסתכלו על הניסיון, הידע והיכולות שאנחנו מביאים לשולחים המחירים שאנו מציעים מאוד הוגנים.

יחס אישי לכל לקוח

אם תשאלו את הלקוחות שלנו למה הם ממשיכים לחזור אלינו פעם אחר פעם התשובה כמעט תמיד תהיה בגלל היחס האישי. אם אתם מחפשים מישהו שבאמת אכפת לו אז מצאתם.